Pomocne Artykuły 

KONTAKT

Mobilny Warsztat Mechanik Mobilny Poznań

 

 

NOBEL TOWER

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77

60-101 Poznań

+48 609 240 307

auto.brzes@o2.pl

Oddział 2

Owczarnia 35, 80-299 Gdańsk

Oddział 3

Ulica Leśna 10, 83-004 Roszkowo

 

 

 

Naprawy Mobilne               Pomoc Drogowa                Mobilny Mechanik              Mobilny Elektryk                 Awaryjne Odpalanie Samochodu

 

Pomoc na miejscu Awarii    Pomoc na miejscu wypadku    Diagnostyka Komputerowa     Mobilny Warsztat 24h        Awaryjne Otwieranie Auta

 

 

609 240 307

Wrzesina

Mechanik Samochodowy

Auto serwis

Pomoc drogowa Poznań Likwidacja szkód komunikacyjnych z Oc Mobilny Serwis mechanik Elektryk Poznań
14 marca 2023

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych Poznań

Pomoc drogowa Poznań Likwidacja szkód komunikacyjnych z Oc Mobilny Serwis mechanik Elektryk Poznań

 

 

Nasze Usługi

 

Pełna Oferta Naszego Warsztatu Samochodowego:

 

Naprawy Blacharskie

 

Naprawy Lakiernicze

 

Naprawy Powypadkowe

 

Bezgotówkowa Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

 

Samochody Zastępcze

 

Bezlakierowe Usuwanie Wgnieceń

 

Lakierowanie SPOT

 

Usuwanie Skutków Gradobicia

 

Naprawy Tapicerki Materiałowej

Twój Samochód wybrałby Auto Serwis Wrzesinski !

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym warsztatem samochodowym, świadczącym kompleksowe usługi naprawy i konserwacji. Używamy najnowszego sprzętu diagnostycznego, dzięki czemu możemy zagwarantować, że Twój pojazd zostanie naprawiony i będzie serwisowany prawidłowo i we właściwym czasie. Serwis Wrzesinski  to nie tylko warsztat, to także wykwalifikowana kadra i twarde zasady:

gwarancja fachowej obsługi,

 

certyfikaty poświadczające najwyższą jakość,

 

samochody zastępcze na czas napraw.

Auto Serwis Wrzesinski Poznań  to doświadczony i w pełni profesjonalny warsztat samochodowy, w którym każdy znajdzie usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wykorzystaniu sprzętu diagnostycznego najlepszej klasy, wszelkie pojazdy zostają naprawione szybko i bez żadnych komplikacji. Nasi mechanicy zadbają o to, aby usterki zostały zlikwidowane w dogodnym dla Państwa czasie, bez obawy o ponowne problemy. Skorzystać można z takich usług jak lakiernictwo, blacharstwo, naprawy powypadkowe, przeglądy okresowe, serwis oleju czy klimatyzacji. Nasze działanie jest wszechstronne i sprawia, że z usług skorzysta praktycznie każdy pojazd, niezależnie od jego obecnego stanu. Potrafimy sprawić, że wyjeżdżając z warsztatu z chęcią powrócicie Państwo do nas nie raz.Zarówno w przypadku renowacji lakieru, jak i poważniejszej naprawy silnika, wkładamy w swoją pracę serce i pełne zaangażowanie. Wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt tworzą nasz serwis miejscem niepowtarzalnym i polecanym znajomym. Nasze twarde zasady to gwarancja fachowej obsługi, certyfikaty potwierdzające naszą najwyższą jakość i samochody zastępcze wydawane na czas napraw. Mimo, iż Poznań może pochwalić się niejednym warsztatem i serwisem, to właśnie tutaj zyskujesz okazję na usługi najwyższej jakości!

Szybko i Sprawnie

 

 

1

ZADZWOŃ, UMÓWIMY WIZYTĘ

 

 

2

WYBIERZ USŁUGĘ

 

 

3

ZOSTAW AUTO W NASZYCH RĘKACH

 

 

4

ODBIERZ SPRAWNE AUTO

Dlaczego Powinieneś Wybrać Auto Serwis Wrzesinski ?

 

Mamy Powody By Czuć Się Najlepszymi

KLIENCI

Tysiące Zadowolonych Klientów Świadczą o Naszej Kompetencji

KOSZTY

Nie Jesteśmy Najdrożsi, Mimo, Że Jesteśmy Najlepsi

ZAUFANIE

Posiadamy Najnowocześniejszy Sprzęt i Wykwalifikowaną Kadrę

KLIENCI

Tysiące Zadowolonych Klientów Świadczą o Naszej Kompetencji

KOSZTY

Nie Jesteśmy Najdrożsi, Mimo, Że Jesteśmy Najlepsi

1

 

2

 

3

 

Co mówią Klienci Naszego Warsztatu

Mikołaj Beczek

Długo szukałem idealnego warsztatu, który spełniłby wszystkie moje wymagania. Dobry mechanik, szybki czas realizacji, niewygórowane koszty serwisu. Natrafiając na kolejne warsztaty czułem, że to ciągle nie to. Kiedy jednak wreszcie odwiedziłem Wrzesinski Serwis , nie mogłem uwierzyć, że naprawa samochodu może przebiegać tak sprawnie. Od tej pory regularnie tutaj wracam, czy to z wymianą oleju, czy poszukując nowych opon zimowych. Fachowy serwis, który dba zarówno o samochód, jak i o klienta.

Mateusz Tusza

Auto było już w kiepskim stanie, dlatego potrzebowało radykalnej odnowy, szczególnie po otarciach i jednej stłuczce. Liczyłem się z tym, że serwis będzie kosztowny, jednak zostałem bardzo miło zaskoczony. Dodatkowo mechanik zaproponował mi przydatne rozwiązania, o których sam nie pomyślałem. Samochód był nie do poznania w chwili odbioru, dlatego szczerze polecam serwis. Nieczęsto spotyka się tak solidny warsztat, do którego nie boimy się pojechać z usterką.

Kamila Kucharek

W pełni polecam, miałam zamiar jedynie wymienić w warsztacie klimatyzację, a zostałam tu o wiele dłużej. Całkowicie profesjonalny serwis, miła obsługa i fachowe porady. Mechanik nie lekceważy klienta i nie marnuje naszego czasu ani pieniędzy. Warsztat, o którym nie trzeba już tylko marzyć!

Adrian Czarnecki

Szybka, bezproblemowa naprawa i serwis, w tym wymiana oleju, serwis klimatyzacji i ogólnie przegląd na wiosnę.

Ewa Mazurek

Serwis Wrzesinski  to naprawdę najlepszy zakład do jakiego jeździłam. Nie znal się kompletnie na samochodach i zawsze jeździłam do warsztatów znalezionych w internecie. Często czułam, że ktoś mnie oszukał, ale nie mogłam się kłócić. Do czasu aż ktoś kiedyś podmienił mi akumulator kradnąc mój. Wtedy powiedziałam dość. Na szczęście trafiłam na Wrzesinski Serwis. To najlepsi mechanicy jakich znam, wspaniała obsługa i mili panowie. Nigdy samochód nie jeździł mi tak dobrze bez problemów i usterek. Polecam gorąco każdej kobiecie.

Michał Nowicki

Mój stały warsztat od 2013 roku, jeżdżę na serwis ogumienia, na wymianę oleju i na ogólny serwis który robię zgodnie z książką serwisową. Dzięki regularności i dzięki temu, że wybrałem rzetelny zakład nie narzekam nigdy na żadne usterki. Polecam dbać o swoje auto w terminach jakie obowiązują zgodnie z książeczką serwisową.

Adam Jabłoński

Z moim Porsche pojechałem na detailing i nałożenie powłoki nanotechnologicznej. Bardzo dobry termin realizacji, cena co prawda nie najniższa ale też ok.

Stanisław Łuczak

Auto miałem po stłuczce, do Wrzesinski Poznań  dowiozłem lawetą. Dostałem auto zastępcze na czas naprawy która i tak była też błyskawiczna. Spodziewałem się wyższej ceny a tu też spotkało mnie miłe zaskoczenie. Świetny warsztat.

Bartek Osiński

Szybki serwis opon zimowych, bardzo miła obsługa, czas oczekiwania na auto po wymianie minął błyskawicznie. Było gdzie usiąść, poczytać gazetę moto.

Franciszek Walczak

Oddałem auto do detailingu – AUDI A4 B8 rocznik 2012. Był rok 2016 więc już po 4 latach moje auto miało swoje widoczne ślady użytkowania. To co najbardziej mnie raziło to zarysowania drobne otarcia na karoserii oraz trochę już zsiedziany fotel kierowcy, ponieważ samochodu używam dosyć często. Jak odbierałem AUDI czułem się jakbym odbierał go z salonu 4 lata wcześniej. Świetni fachowcy.

Maja Klimek

Bezproblemowa i szybka rezerwacja terminu, szybka naprawa. Cena nie była wygórowana. Samochód oddany w dobrej formie. Wymieniane hamulce przód Opel Astra H. Polecam

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

Wrzesinski Auto Serwis W Liczbach

 

Statystyki Warsztatu, Które Warto Znać

 

40

LAT DOŚWIADCZENIA

32 

ŚREDNI CZAS NAPRAWY

2500 

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

3900 

NAPRAWIONYCH SAMOCHODÓW

Błyskawiczna Wycena

Potrzebujesz szybkiej wyceny szkody? Wypełnij formularz, wyliczymy koszty.

Adres:Wrzesinski Auto SerwisNobel TowerJana Henryka Dąbrowskiego 77a60-101 Poznań

Wrzesinski.serwis@o2.pl

 

Pomoc Drogowa PoznańTelefon: