Pomocne Artykuły 

KONTAKT

Mobilny Warsztat Mechanik Mobilny Poznań

 

 

NOBEL TOWER

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77

60-101 Poznań

+48 609 240 307

auto.brzes@o2.pl

 

 

 

 

Naprawy Mobilne               Pomoc Drogowa                Mobilny Mechanik              Mobilny Elektryk                 Awaryjne Odpalanie Samochodu

 

Pomoc na miejscu Awarii    Pomoc na miejscu wypadku    Diagnostyka Komputerowa     Mobilny Warsztat 24h        Awaryjne Otwieranie Auta

 

 

609 240 307

Wrzesina

Mechanik Samochodowy

Auto serwis

Szybka i profesjonalna pomoc drogowa
04 maja 2024

Warsztat wyjazdowy Poznań

Wyjazdowy warsztat samochodowy Poznań i okolice 24h

 

Potrzebujesz pomocy drogowej w Poznaniu lub okolicach? Skorzystaj z usług wyjazdowego warsztatu samochodowego, który działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki mobilnemu serwisowi możesz szybko i sprawnie naprawić usterki czy wymienić części na miejscu, bez konieczności odholowania pojazdu do stacjonarnego warsztatu.

 

Szybka i profesjonalna pomoc drogowa

 

Nasi doświadczeni mechanicy posiadają odpowiedni sprzęt i narzędzia, aby skutecznie rozwiązać problemy z Twoim samochodem. Dzięki nim możesz uniknąć długich oczekiwania na pomoc drogową i szybko wrócić na drogę. Zadzwoń pod numer telefonu  i skorzystaj z naszych usług już teraz!

 

Działamy na terenie całego Poznania i okolic, dlatego nie musisz się martwić o odległość. Nasz wyjazdowy warsztat samochodowy 24h jest zawsze do Twojej dyspozycji, gdy tylko go potrzebujesz. Nie trać cennego czasu na poszukiwanie pomocy - zadzwoń do nas i ciesz się spokojną podróżą!